Премія тільки якщо зростатиме ВВП країни. Міністр Дмитро Дубілет запропонував по-новому нараховувати зарплату та премії українським топ-чиновникам. Про це він розповів у інтерв’ю виданню “Інтерфакс”.

Для нардепів є також пропозиція: брати до уваги те, як вони відвідують засідання комісій та сесії Верховної Ради. Чим вищий цей показник – тим більша зарплата. Ці пропозиції Дмитро Дубілет вже передав прем’єр-міністру та президенту. За словами Дубілета, в уряді на цю тему поки дискутують.

Зарплати в двадцять з гаком тисяч гривень для керівників держави – не виняток. Наприклад, Володимир Зеленський на посаді президента отримує 28 тисяч гривень в місяць. У прем’єра платня вища втричі: близько 76 тисяч гривень. У спікера Дмитра Разумковапонад 40 тисяч гривень.

Що ж до зарплат керівників інших країн, то там ситуація різна. Наприклад, Ангела Меркель на посаді канцлерки отримує 20 тисяч євро, в той час, як середня зарплата німців – близько чотирьох тисяч. Президент США Дональд Трамп має 33 тисячі доларів у місяць.