Президент України Володимир Зеленський зустрівся із жителями села  Стобихівка Камінь-Каширського району, які влаштували акцію під Офісом Президента  у Києві. Люди вимагали розпочати будівництво нової школи у їхньому  селі.

Зеленський пообіцяв за два тижні почати будівництво школи, – про це “Першому” розповів активіст Володимир Бут-Гусаїм, який був присутній на зустрічі.

“Він пояснив, що кошти на будівництво заблокували, бо це обов’язок нової влади – перевірити стару. Мовляв після перевірки кошти на рахунках розблокують. Сказав, що протягом двох тижнів зробить все, щоб будівництво почалось”, – розповів Володимир Бут-Гусаїм.

Знімати зустріч на відео присутнім заборонили.

Також мешканці Стобихівки зустрілись з міністром освіти та науки Ганною Новосад. Після цього вони поїхали додому.

Нагадаємо, у Стобихівці Камінь-Каширського району діти з початку навчального року не пішли до школи. Батьки не пустили дітей через непочате будівництво нового навчального закладу у селі, адже нинішнє приміщення школи – аварійне. Будувати нову школу збираються вже більше десяти років. У січні 2019-го на будівництво оголосили тендер. Втім, процес призупинився на невизначений час.

 

Gepostet von Володимир Бут-Гусаїм am Mittwoch, 11. September 2019