Життя 28 лучан, з них 11 дітей під загрозою. Житловий будинок за адресою Пятницька Гірка 1, хоч і розташований в самому центрі Луцька, але більше схожий на сільський сарай. Звели його ще в 1903 році, і з того часу ремонтних робіт тут не проводили, кажуть мешканці. У черзі за новим житлом вони вже десятки років. Тим часом, будинок, який визнали за документом “ветхим”, через ремонт міськради почав сповзати з пригірку. Через безвихідь  пенсіонерка Тетяна Прохоренко звернулася на 12 канал.

Мешканці будинку обурені. Вони кажуть, що в таких нелюдських умовах жити більше не можуть. У міській раді про проблему знають, проте допомогти з переселенням поки не можуть. Винуватять житлову політику держави.

Замість того, аби допомогти, у міській раді порадили  створити ОСББ, аби будинок взагалі не знесли, кажуть  мешканці, що вони і зробили. Шанси отримати нове житло, оцінили у Спілці власників житла України.

Останнє звернення до міського голови мешканці зареєстрували 20 листопада. Наразі чекають відповіді. А поки біля міськради і надалі тривають ремонтні роботи, які руйнують будинок.