Будівельна компанія «Луцьксантехмонтаж №536» пропонує створення житла під ключ. Це означає, що усі будівельні та ремонтні роботи виконує компанія, а вам залишається лише завезти свої речі.

Таку послугу пропонують в одному з таунхаусів житлового комплексу «Династія», що на Володимирській, – пише ІА ВолиньPost.

Тут виконаний сучасний та стильний ремонт, встановлені меблі та техніка. Усе продумано до найменших дрібниць – ліжка навіть застелені простирадлами.

«Ми спробували втілити у себе ідею, яка вже популярна за кордоном. Зокрема, у Туреччині. Є люди, яким справді складно через свою зайнятість виділяти чимало часу на ремонт і облаштування новобудови. Тому вони матимуть можливість купити наш таунхаус у 100-відсотковій готовності до заселення. Тут, як бачите, є вже навіть телевізор, холодильник – усе, що потрібно. Залишається лише привезти свої речі і жити. Кожне замовлення і бажану комплектацію ми, звісно, можемо обумовлювати із кожним покупцем індивідуально. Поки «під ключ» будемо робити лише таунхауси, а у перспективі, можливо, подумаємо і про квартири», – розповідає Ірина Патлашинська.

Дизайнер інтер’єру Юлія Демидюк, яка створювала проект тепер вже облаштованого «під ключ» таунхауса, каже, що загальний концепт дизайну намагалися зробити таким, щоб сподобалося всім. У проекті переважають світлі тони та натуральні матеріали. Додали також трохи класичних ноток у оздобленні.

«Дизайнерам дуже зручно працювати на таких площах, як таунхауси. Тут є де розігнатися, втілити цікаві задуми і деталі. Тому результат роботи точно порадує власників», – додає Юлія.

Довідково: Загалом у «Династії» будуть таунхауси трьох типів: площею 138, 143 та 160 квадратних метрів. Усі вони – двоповерхові, цегляні, з хорошим зовнішнім утепленням, газовим автономним опаленням. Навіть без послуги ремонту «під ключ», покупець отримає теплу підлогу, стяжку, штукатурку, встановлені двері і панорамні вікна, окремий вентиляційний канал для облаштування каміна. Кожен таунхаус має власну обгороджену територію. 

Серед переваг житла у ЖК «Династія» – централізоване водопостачання, каналізація, автономне опалення, власна електропідстанція, гарантоване щонайменше одне паркомісце, охорона, інфраструктура для дозвілля дітей і спорту тощо. Важливо, що комплекс матиме усі переваги заміського житла, оскільки розташований на околиці, але водночас і всі міські плюси через близькість до центру міста. Автівкою шлях до «серця» Луцька займе у мешканців та гостей ЖК усього 5-6 хвилин.

Контакти компанії:

Сайт: «Луцьксантехмонтаж №536»
Фейсбук: https://www.facebook.com/lstm536
Відділ продажів: Луцьк, вулиця Клима Савура, 29
Телефони: (0332) 74-60-15; (066) 845-66-05; (067) 27-00-227; (066) 897-97-77.