Сліди нервово-паралітичної речовини, якою був отруєний екс- шпигун Росії Сергій Скрипаль і його дочка, виявили в піцерії Зіззі, де вони обідали востаннє. Усі, хто був в той час у приміщенні, перебувають у безпеці. Поліція не має інформації про те, як отруйна речовина потрапила до закладу.
В рамках рослідування ресторацію оточили правоохоронці та експерти. Вона є однією з п’яти очеплених місць. До яких входить — будинок Скрипаля, паб Бішопс Мелл, місце у парку, де знайшли розвідника, та цвинтар, де поховані його дружина та син.
У суботу міністр внутрішніх справ Великобританії Ембер Радд провела засідання надзвичайного комітету КОБРА, присвячене інциденту в Солсбері. Вона повідомила, що до розслідування залучено понад двісті п”ятдесят співробітників антитерористичного підрозділу Британії. Слідству вдалося встановити понад двісті свідків та зібрати близько двохстот сорока доказів, які зараз вивчають відповідні фахівці.
Радд також повідомила, що сам Скрипаль і його дочка Юлія як і раніше, перебувають у лікарні в критичному, але стабільному стані. Поліцейський Нік Бейлі, що надавав першу допомогу отруєним і теж потрапив до лікарні залишатися під наглядом лікарів. Проте Бейлі може говорити і спілкуватися з родиною.
Скотланд-Ярд офіційно оголосив, що вважає отруєння замахом на вбивство, зробленим за допомогою нервово-паралітичної речовини. Глава Міністерства зовнішніх сил Британії Борис Джонсон заявив, що Лондон відповість рішуче, якщо виявиться, що Росія причетна до отруєння Сергія Скрипаля.