Луцька «Волинь» зіграла вдома із футбольним клубом «Колос». Стадіон зустрів суперників дощем, що, можливо, й повпливало на кількість гольових моментів.

Утім, Фортуна була більше прихильною до «хрестоносців». Наші футболісти вибороли перемогу у цьому турі із рахунком 2:1. Дебютний гол «Волині» на двадцять третій хвилині реалізував Ігор Карпенко.

Вже у другому таймі наші суперники намагався взяти ініціативу у «свої ноги». Нападник «Колоса» Володимир Лисенко двічі потрапляв до карної зони і пробивав по воротах, однак, спроби були невдалими. Так само не пощастило і Олександру Климцю. Він влучив у захисника «Колоса».

Утім на сімдесят восьмій хвилині «хрестоносці» подвоїли рахунок завдяки точному удару Дениса Кожанова.
За одинадцять хвилин Фортуна усе ж посміхнулася і гостям із КовалІвки. Володимир Лисенко виграв боротьбу в нашого голкіпера й змінив рахунок. Проте це вже не мало значення – за кілька хвилин прозвучав фінальний свисток.

Така надважлива перемога залишилася у луцького клубу. Завдяки цьому «Волинь» піднялася ще на одну сходинку у турнірній таблиці. Нині вона на другій.