Гуманітарну допомогу для біженців та гарячих точок в Україні збирають чи не в кожному населеному пункті Волині. До волонтерів зносять та звозять усе необхідне: продукти, речі першої необхідності та одяг.
«Від Горохівського коледжу створили волонтерський центр і возимо допомогу туди, де швидше треба», – розповіла волонтерка Галина Гайда.

А ось координує роботу волонтерів в області Сергій Балицький – для того, аби зрозуміти, що на якому складі зберігається, та мати можливість швидко перенаправляти в необхідне місце.

«Ми знаємо, що є в Ковелі на складах, що є в Маневичах, що є в Луцьку, і все координуємо. Наприклад, вчора прийшла машина – завантажили на Овруч, на Житомир. Було так, що вони пройшлися по списку, все собі взяли, а не вистачає води. Ми скоординували, послали машину на відповідний склад у Луцьку – нам підвезли. І відправили», – каже Сергій Балицький.

Найбільше на складах, кажуть волонтери, консервації. Її зносять усі, хто може.
Та все ж координатори просять про допомогу з речами, яких поки бракує.
«Зараз, коли приходять до нас біженці, їм не вистачає переодягтися, чистої білизни, дитячого харчування і засобів гігієни», – пояснює волонтер.

Таким чином отримати допомогу можуть і люди з інших областей, і жителі населених пунктів, де зараз тривають бої, та, звісно ж, українські військові.