У Луцькому зоопарку прийняли двох хворих лелек, яких останній період підгодовувала чуйна жіночка в селі Метельно Ківерцівського району. В обох – хворі нирки.

Про це написала Валентина Харковлюк на сторінці спільноти Ківерцівського національного парку “Цуманська пуща” у фейсбуці.

“Хворіють лелеки. Стають дезадаптованими. Просять допомоги в людей. В двох лелечих гніздах над дорогою в селі Метельно захворіли лелеки. Дві лелечі родини виростили своїх пташенят: в одному гнізді четверо, а в другому – троє малят. Вони  стали дорослими, розпочали літати. Спочатку один лелека перестав літати і засумував, а потім інший –  з іншого гнізда… Тепер чуйна жіночка годує рибкою вже двох хворих птахів”, – написала жінка.

Валентина Харковлюк повідомила, що у Луцькому зоопарку лелек прийняли і знайшли дім. Підвезти птахів до Луцька згодився чоловік по дорозі  на роботу.

“Їхали у авто, як справжні пасажири. І в тролейбусі також. Буся навіть намагалася компостувати  талон в троллейбусі у сусідки по сидінню”, – написала жінка.

Зазначають, що в зоопарку вже перебуває багато птахів  на реабілітації.

“Хто буває в зоопарку, не скупіться – залиште лелекам хоч якусь допомогу… Вони так довіряють людям. Не будьте байдужі. Лелеки долають тисячі кілометрів, щоб повернутися саме до свого дому”, – написала Валентина Харковлюк.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Показали, як реагують тварини на концерти біля зоопарку. ФОТО

Нагадаємо, у Луцькому зоопарку виходжують маленьких і ще несамостійних тварин, яких принесли з вулиці люди. Серед них – 2 маленьких сороки, 5 голубів, 3 совенята, 1 сич і  лелеки.