Зимові класичні шини в Україні: ТОП-5 найпопулярніших брендів
Класичну зимову резину купити в Україні можна від десятків брендів, вироби яких продаються по всьому світу. З широкого переліку виділяються ТОП-5 виробників, чиї фрикційні шини мають особливий попит.
Найбільший асортимент зібраний в онлайн-магазині Горошина за посиланням https://goroshina.ua/catalog/zimovi. Також тут водії зможуть купити під будь-які шини диски за найнижчими на українському ринку цінами.
-
Bridgestone
Японський бренд Bridgestone розробив багато лінійок класичних зимових шин, які свого часу визнавалися найкращими за важливими їздовими якостями. Всі вони регулярно вдосконалюються, в новинки впроваджуються інноваційні технології, розроблені в лабораторних центрах, які належать компанії.
Останньою такою інновацією стали двомірні та тривимірні ламелі, які оптимізують зчіпні та гальмівні якості на засніженій трасі. Канавки для відведення рідини та снігової каші наносяться зигзагоподібною формою, що прискорює процес очищення протектора. За рахунок цього покращується стійкість та прохідність засніжених доріг.
Ще один плюс – щоб купити резину для зими від Bridgestone заплатити прийдеться менше, аніж за скати інших елітних брендів.
-
Michelin
Стійкість до зношування та впевнене зчеплення з дорогою – головні критерії, на які акцентують увагу інженери французького бренду Michelin. Протектори всипані численними гострими зачіпними кромками, які здатні продавлювати щільно утрамбований сніг. До складу гуми додаються натуральні полімери – навіть за 15-градусного морозу компаунд залишається еластичним. Технологія Evergrip розширює канавки, так що навіть на злегка зношених шинах забезпечується максимальне зчеплення з трасою.
До переваг також варто віднести посилені боковини, які не прогинаються в поворотах. Тим самим забезпечується відмінна стійкість, що підвищує рівень безпеки та зносостійкості. Такі шини купити варто водіям, в регіоні яких не найякісніші дороги.
-
Goodyear
Зимова резина Goodyear славиться бездоганним зчепленням та прохідністю. Ламелі на компаунди наносять щільними сітками, які надійно чіпляються за засніжене покриття. Канавки максимально поглиблені, щоб через них швидко відводилися з-під контактної плями великі об’єми води та снігової каші.
У нові моделі зимових шин Goodyear додається багато інгредієнтів зі смолами. Вони покращують тягові властивості, чим зменшується довжина гальмівного шляху. За еластичність резини відповідає запатентована технологія Winter Grip, завдяки якій зчеплення найвищого рівня зберігається навіть у сильний мороз.
-
Nokian
Кому, як не скандинавам краще знати, якими повинні бути зимові шини. У виробництві використовується технологія Dual Zone Safety, яка розділяє компаунд на декілька зон із різними функціями. Блоки центральної частини відповідають за старт з місця, ефективність їзди та гальмування. Міцні боковини з ромбоподібними шашками гарантують стійкість при проходженні поворотів.
Вся поверхня вкрита 3D-ламелями. Вони виконують відразу дві важливі опції – оптимізують рівень зчеплення та сприяють ефективному очищенню плями контакту від рідини та бруду.
-
Premiorri
Все частіше у різних рейтингах найкращих виробників зимових шин фігурує наш вітчизняний бренд – Premiorri. Українська компанія, яка лише у 2012 році зайшла на ринок, вже випустила чимало моделей зі схвальними відгуками водіїв різних країн.
Зимова резина Premiorri виробляється у Білій Церкві з використанням найкращих морозостійких матеріалів. До складу входить багато силіки, яка зміцнює протектор та активує режим «липучки». Боковини зберігають форму при вході в повороти, що дозволяє без особливих проблем зберігати контроль над машиною на засніженій трасі.
Якими б якісними не були шини, обов’язково потрібно купити диски. Вони на себе приймають багато ударів, чим захищають від руйнувань резину і підвіску. Їзда з дисками буде у рази безпечнішою.
Останні публікації
- Юридичний захист авторського права в Україні
- Металопластикові чи дерев’яні вікна: що обрати?
- Що важливо знати про водіння взимку: поради для водіїв початківців
- Кращі іграшки для домашніх тварин: як обрати ідеальну?
- Як під’єднати зовнішній жорсткий диск до ноутбука
- Міжнародні вантажні перевезення: Ваш покроковий путівник
- Зручність розташування автошколи біля метро Теремки
- Що потрібно знати новачкові про контекстну рекламу?
- Важливість підліткового ліжка
- Лоток для кота: як обрати зручний та функціональний туалет для вашого улюбленця?
- Автомобіль для перевезення шафи-купе: який вибрати
- Чому квадрокоптери стали незамінними у сучасному світі?
- Подарункові набори iS Clinical: ідеальні ідеї для догляду за шкірою близьких
- Економічна доцільність використання магістральних бетонних вентиляційних блоків
- Підготовка до пологів: як зібрати сумку для мами й малюка
- Для чого потрібна віртуальна карта Монобанк?
- Чому варто придбати сонячні електростанції для підприємств
- Аутстафінг: як він спрощує ведення бізнесу
- Зимові класичні шини в Україні: ТОП-5 найпопулярніших брендів
- Керамічна плитка для кухні та санвузла, обираємо довговічний оздоблювальний матеріал
- Для чого потрібні елайнери
- Як готується справжня піца Маргарита?
- Учням розказали про можливості працевлаштування на РАЕС
- Як вибрати освітлювальні прилади для різних потреб?
- Мамопластика та її вплив на кар’єру
- Поради стоматологам: як працювати у конкурентному середовищі?
- Чутливість зубів: як лікувати?
- Енергетики подарували дітям свято
- Анеле-реклама: Професіонали у виготовленні об’ємних букв у Києві
- Популярні моделі Apple Watch
- Валізи: як вибрати ідеальний варіант для подорожей
- Чому важливі здорові стосунки в сім’ї?
- Купівля нерухомості в Києві: важливі аспекти для майбутніх власників
- Рівненські атомники купили захисникам РЕБи