Святковий концерт “Барви надії” для своїх мам з нагоди свята підготували вихованці ковельської громадської організації «Реабілітаційний центр».

На це дійство в місцевому Палаці учнівської молоді зібралося чимало друзів організації – представники влади, меценати, ковельчани.

Артисти, волонтери Центру, кажуть, що серйозно готувались: ретельно продумували кожен номер, підбиралися репертуар, провели багато репетицій.

Чимало теплих і щирих слів було адресовано найближчим і найдорожчим людям — мамам. Кожен виступ був пронизаний теплотою і ніжністю.

З цією організацією дружні стосунки склались і у благодійного фонду “Патріоти Волині”. Його представник Павло Самолюк передав вітання від народного депутата України Степана Івахіва та з нагоди свята усім присутнім жінкам вручив квіти. А учасники концерту отримали солодкий подарунок — торт.

На свято завітала й голова «Всеукраїнського дитячого фонду» у Волинській області Олена Грінченко. Вона привезла подарунки юним ковельчанам, роботи яких високо оцінило журі ще одного конкурсу малюнків.

Також ковельська міська влада відзначила переможців та призерів конкурсу “Повір у себе – і в тебе повірять інші”.