Лікарка-офтальмологиня Надія Бачинська просить батьків не забувати про здоров’я очей їхніх дітей, адже зір погіршується поступово, і дитина цього може не помічати одразу, а отже, й ні на що не скаржитися.

Про це вона сказала у програмі «Ранок LIVE» на 12 каналі 16 грудня.

«Раджу всім батькам звернути увагу на своїх школярів, адже часто діти забувають повідомити батьків, що у них є якісь проблеми, просто на це не звертають увагу. Дитина може навіть не усвідомлювати, що у неї є погіршення зору, адже він падає поступово, і людина до цього звикає», – наголосила лікарка.

За її словами, коли вже приходять до офтальмолога, в більшості випадків батьки шоковані, що в дитини настільки поганий зір.

«Тому наголошую батькам на потребі в чергових візитах до дитячого офтальмолога», – зауважила Надія Бачинська.

Якщо у дитини виявили порушення зору, і їй потрібно носити окуляри, окулярні лінзи мають не просто покращувати зір, а ще й захищати очі, каже офтальмологиня.

«Для цього повинні використовуватися пластикові оправи та лінзи, адже скло є дуже травмонебезпечним. Діти рухливі, і при падінні, ударі скло лопає, уламки потрапляють в око, і це страшні травми. Якщо ж пластик ламається, він лишається лопнутим в оправі, і тут набагато менше може бути травматизму», – пояснила лікарка.

Нагадаємо, Надія Бачинська розповіла, як доглядати за окулярами.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Якщо зір хороший, для роботи з гаджетами захисні окуляри не потрібні, – офтальмолог