З 11 жовтня – понад 40 поривів. Через зношені на 80% мережі старт опалювального сезону в Луцьку затягнувся. Одним дали тепло, а потім вимкнули, а в квартирах деяких батареї ще навіть не починали гріти.

Директор ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський запевняє: за теплопостачання в період ліквідації аварій лучани не платитимуть. Це стосується і тих, що мають лічильники, і тих, що не мають.

“Якщо не було тепла – лічильник не працював. Де лічильника ще немає, там нарахування в проміжок часу, коли ми не надавали теплоносії, нарахування здійснювати не будемо”, – обіцяє Іван Скорупський.

Щоб у домівках лучан якнайшвидше стало тепло, над ліквідацією поривів працює шість бригад. Лише за 26 жовтня відновили постачання тепла у 17-ти будинках міста. Впродовж 27 жовтня обіцяють ввімкнути тепло ще у 25-ти.

Найбільший витік, кажуть у Луцькраді, трапився на мережі на проспекті Перемоги. Через це 24 будинки на вулицях Шухевича, Грушевського та Перемоги залишилися без опалення. Через пориви змушені були вчитися в холоді і учні чотирьох міських шкіл.

Нині ж без опалення залишається лише одна школа – №22. Тепловики, каже Скорупський, працюють на території цього навчального закладу. Тож і там днями стане тепло.