13-річка школярка із Луцька потребує дороговартісної операції. Страшний діагноз у дівчинки діагностували цього липня, втім гаяти часу – не можна. Нині дівчинка проводить час лише вдома, адже її здоров’ю загрожує будь-який контакт із людьми.

Допомогти повернутися у звичайне життя Марії Цигановій може кожен.

Більш за все дівчинка любить малювати, готувати, проводити час із друзями і навчатися. Втім, на традиційну лінійку 1 вересня Марія прийти не змогла. Впродовж 4 років дівчинка жила із страшною хворобою, та встановити точний діагноз медики змогли лише зараз – мієлодиспластичний синдром.

Страшний діагноз перекреслив усі дитячі радощі та задоволення. Все своє дозвілля змушена організовувати вдома і без друзів, бо контакт із людьми може закінчитися трагічно. Дівчинка каже, що дуже сумує за школою. Засумували за Марією і її однокласники.

Аби Марія знову сіла за шкільну парту, й навчалася разом із усіма – їй потрібна трансплантація кісткового мозку. В Україні такі операцій не проводять, але провести лікування погодилася турецька клініка. Його вартість – 105-110 тисяч доларів. Для батьків ця сума непідйомна.

Допомогти сім’ї можна, переказавши гроші.
Реквізити:  5168 7451 0866 1387 Отримувач: Циганова Світлана Борисівна (мама).