Лучанка Ольга Батура, яка мешкала і працювала в китайському місті Ухань, де нині розпал коронавірусу, разом з іншими евакуйованими в Україну найближчі 14 днів перебуватиме в Нових Санжарах Полтавщини на обсервації.

Про це вона розповіла газеті «Волинь».

Найбільше, що вразило жінку після прибуття, це поведінка людей, які пікетували дорогу у Нових Санжарах.

«Ну ви, мабуть, в новинах бачили, що тут коїлось. Закидали нас камінням. Отакі у нас люди…. З нами в автобусі їхали іноземці , то мені було соромно перед ними», – поділилася Ольга.

Як повідомлялося, Україну евакуювала також 27 іноземних громадян, серед них: 8 громадян Аргентини, 5 – Домініканської республіки, 5 – Еквадору, 4 – Сальвадору, 2 – Казахстану, 1 – Коста Ріки, 1 – Ізраїлю, 1 – Чорногорії, 1 – Панами.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Очільниця МОЗ залишилася в ізоляції разом із евакуйованими з Китаю

Лучанка зауважила, що більше інформації повідомити не може, бо підписала документ про нерозголошення інформації, як і решта людей.

Так, у селищі міського типу Нові Санжари правоохоронці відтіснили протестувальників і завезли у місцевий медичний центр людей, евакуйованих з китайського міста Ухань. Пожежники розібрали барикаду, автобуси з евакуйованими у супроводі правоохоронців проїхали на територію санаторію. У колоні були кілька автобусів з розбитими вікнами.

Раніше у Нових Санжарах Нацгвардія розчистила дороги від протестувальників проти ввезення евакуйованих з Уханя.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Ведіть себе гідно, – Владика Михаїл про антикоронавірусні протести