Повторний тест на коронавірус першого госпіталізованого в Україні пацієнта в Чернівцях дав негативний результат, його готують до виписки.

Про це повідомила в понеділок, 16 березня, заступник голови ОДА Наталія Гусак, – пише Кореспондент.

“Ми отримали негативний результат у першого пацієнта. Якщо через два дні у нього буде такий же результат – його випишуть. Можна буде говорити, що він видужав від коронавірусу”, – заявила вона.

Як відомо, в Україні 2 березня був підтверджений перший випадок захворювання на коронавірус. Пацієнт перебуває в лікарні Чернівців, його дружина – на обсервації.

Зазначимо, станом на 16 березня в Україні офіційно зареєстровано 5 випадків захворювання на коронавірус, 4 з них – у Чернівецькій області. Ще одну хвору виявили на Житомирщині, врятувати її не вдалося. На Волині з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох жінок, однак у жодної діагноз не підтвердився.

В Україні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО КОРОНАВІРУС В УКРАЇНІ