Екс-губернатор Волині, Володимир Гунчик, виконав 75-відсотків своїх обіцянок. Таку статистику підготував сайт “Слово та діло”. За їх підрахунками, протягом неповних чотирьох років керування Волинською ОДА, губернатор встиг дати 71 обіцянку, з якої встиг виконати лише 47.
Серед найбільших “перемог” екс-очільника ОДА – відкриття чотирьох обласних шкіл. Сталось це у 2017-му році. З ініціативи чиновника відновили казарми володимир-волинських танкістів, припинили діяльність ковельського “Ветсанзаводу”, а також провели капітальний ремонт у Заболотівській районній лікарні.
Головними “зрадами” екс-губернатора експерти назвали невиконання обіцянки збудувати на Крупівському аеродромі цивільний термінал. Хоча пізніше сам губернатор зізнавався, що з цією обіцянкою він погарячкував. Також не вдалось відремонтувати дорогу Ковель-Яготин.
Загалом аналітики нарахували 15 невиконаних обіцянок, і ще 9 – які залишились у процесі виконання. За висновками видання, це – доволі високий рівень відповідальності: він склав 66 відсотків.
До слова, у п’ятницю, 23-го березня, президент Порошенко звільнив з посади Володимира Гунчика і призначив на посаду генерала-полковника Олександра Савченка. Щодо причин звільнення президент розповів – Гунчику запропонували більш цікаву роботу, і той погодився.