Колишній начальник Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області, полковник міліції Ігор Муковоз запевняє: поліція мала забезпечити виконання рішення Луцькради під час демонтажу Старого ринку. 

Про це повідомляяє ІА Волинські новини.

Нагадаємо, ввечері 4 лютого працівники департаменту муніципальної варти Луцької міської ради почали демонтаж контейнерів на Старому ринку. Через спротив, який чинили підприємці ринку, відбулися сутички, 3 людей госпіталізували.

Наступного дня, 5 лютого, підприємці Старого ринку мітингували під мерією, вимагали відставки в.о. мера Григорія Пустовіта та очільниці муніципалів Юлії Сиротинської.

“У першу чергу має бути елементарна комунікація між міською владою та міськвідділом поліції. Я уточнював в очільників міста, чи відбувалися якісь наради про те, що будуть виконувати рішення міської ради, у який час і в якому місці це робитимуть. Григорій Недопад мені повідомив, що такі наради відбувалися, були присутні представники Луцького відділу поліції та патрульної поліції”, – сказав Ігор Муковоз.

Він також пояснив, як, на його думку, мала вчинити в тій ситуації поліція.

“На мою думку, коли було зареєстровано виклик на «102», начальник міськвідділу поліції мав просто скомунікувати з керівником департаменту муніципальної варти. І цього ажіотажу не було б. Я вважаю, що його створили люди, які не хочуть дотримуватися правил існування в цьому суспільстві”, – зазначив ексочільник Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області.

За його словами, рішення про перенесення ринку обов’язково повинно бути виконаним.