Василина Федько разом з сім’єю переїхала до Луцька з міста Хуст ще у 2005 році. ЇЇ чоловіка запросили працювати у ВАТ “Волиньрибгосп”. Проте, замість обіцяного житла та зарплатні – позбавили родину усіх умов існування. Тому з 2012 року серед щоденних справ жінки – походи до судів, органів влади та громадських організацій.

Цього разу Василина Степанівна прийшла шукати правди в приймальний день секретаря Луцької міськради Григорія Пустовіта та начальника служби у справах дітей Федора Шульгана. Останньому і дісталося. Мовляв, її сина за загадкових обставин зняли з місця реєстрації, коли той був ще неповнолітнім. А представник соцслужби навіть не з’являвся на суди, резюмує жінка. Більше того, не виконана і ухвала суду про повернення реєстрації дитини. Федір Шульган, начальник відділу, виправдовується.

Після емоційних та довготривалих суперечок – пенсіонерка зареєструвала заяву з вимогою таки відновити місце реєстрації сина, а секретар ради пообіцяв сприяти цьому. Крім того, як виявилося, одне з прізвищ шахраїв, які назвала жінка, пригадалося Григорію Пустовіту. Він сказав, що колись обманним шляхом той же чоловік виманив квартиру і у нього. А наразі, злочинець ходить вулицями Луцька.