Через два роки судової тяганини екс-очільнику карного розшуку Волині Геннадію Єпіфановичу винесли вирок. Нагадаємо, в лютому 2019-го чоловік, будучи за кермом напідпитку, спричинив смертельну ДТП, у якій загинули двоє дорослих людей, а одна дитина досі проходить лікування. Родичі померлих та потерпілих довго чекали остаточної крапки у цій справі. І нарешті діждали.

Чи погодився обвинувачений з вироком, що сказав в останньому слові та чи полегшило це біль близьким загиблих – розповість Ангеліна Гущина.

Судові тяганини у цій справі тривають вже більше двох років. Нарешті відбулося останнє засідання. На ньому були присутні і родичі загиблих у аварії.

Перед оголошенням вироку винуватцю трагедії надали останнє слово. У скоєному він розкаявся.

“Щиро співчуваю родичам загиблих, прошу у них вибачення і прийму будь-який вирок, який винесе суд”, – сказав Єпіфанович. 

Втім винним себе вважає частково, тож апеляційній заяві, каже, бути.

Чотири години очікування – і врешті суддя Олександр Костюкевич оголошує вирок. Геннадій Епіфанович за скоєне сидітиме за ґратами:

“Призначити покарання у вигляді позбавлення волі на строк 9 років 6 місяців з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк три роки. Строк відбуття покарання рахувати від моменту фактичного затримання 21 лютого 2019 року.

Окрім цього, суд повністю задовольнив вимогу родини загиблого в аварії таксиста – стягнув моральну та матеріальну шкоду у розмірі 600 тисяч гривень. Натомість близькі жінки, яка теж загинула в аварії, про грошову компенсацію не заявляли взагалі. Усі потерпілі вирок вважають справедливим, втім, у його каяття, кажуть, не повірили і ніколи не повірять.

Всі ці судові засідання, які проводилися раніше, він себе поводив зухвало щодо мене, нашої родини, а це вже почав говорити тільки перед самим вироком, а до того 2 з половиною роки ніяких вибачень, ніяких матеріальних відшкодувань”, – розповідає батько загиблої у аварії Ярослав Дричик.

Родичі загиблих сподіваються, що ця історія стане уроком для всіх і кермувальники стануть обачнішими.