На в’їздах та виїздах з Волині поліція поставить блокпости. Правоохоронці  також перебуватимуть на в’їздах до міст, аби не допустити ввезення чи вивезення людей.

Також контролюватимуть дотримання вимоги щодо скасування пасажирських перевезень. Про це йшлося сьогодні, 18 березня, під час наради за участі обласної влади, медиків та нардепа Ігоря Палиці,  пише ВолиньPost.

Народний депутат Ігор Палиця зазначив, що наразі йдеться лише про контроль пасажирських перевезень, але, ймовірно, на усій території буде введений надзвичайний стан і тоді заборонені будуть і поїздки приватним транспортом.

На його запитання щодо готовності до роботи таких блокпостів поліцейські відповіли, що можуть приступати до роботи, але чекають офіційно опублікованого рішення уряду.

Очільник поліції області Юрій Крошко повідомив, що правоохоронці забезпечені засобами індивідуального захисту на перший час.

Палиця дав доручення обладнати блок-пости відеоспостереженням, аби поліцейські знали, що за ними стежать та не було зловживань.

Окрім того, поліція має взяти під контроль периметр навколо Волинської обласної клінічної лікарні, яку визначили єдиним медичним закладом області, який рятуватиме хворих з важкою формою коронавірусу.

Нагадаємо, станом на 17 березня в Україні офіційно зареєстровано 14 випадків захворювання на коронавірус. На Волині з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох жінок, однак у жодної діагноз не підтвердився.

в Україні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.

Наразі у Луцьку закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок.