У луцького Центрального ринку – новий господар та нові тарифи. Якщо раніше продавці мусили платити 110 гривень за оренду квадратного метра торгової площі, то нині мешще – 90 гривень 25 копійок.
Однак у владних кабінетах зізнаються – це продовжуватиметься недовго.
Ще до затвердження нового тарифу директор підприємства «Луцькі ринки» Ігор Корольчук наполягав на ціні в 105 гривень за квадратний метр. Інакше, не зможуть утримувати необхідної кількості працівників.

За підвищення орендної плати – і  виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт. Мовляв інакше «Луцькі ринки» доведеться дотувати з міського бюджету. Хоча не всі члени виконавчого комітету Луцької міської ради згідні  підняти вартість оренди.

Врешті, у міськраді пішли на компроміс – до 1 жовтня 2018 року підприємці платитимуть за оренду 90 гривень 25 копійок. Потім цю суму переглянуть. Підприємці особливих сподівань на нове керівництво ринку не покладають. Кажуть, попередній власник – облспоживспілка особливо не допомагала, але й не заважала. Що зміниться на ринку, окрім ціни оренди – у міськраді не кажуть. Поки вирішують фінансові питання.