На думку начальника Головного управління Нацполіці у Волинській області Юрія Крошка, Білорусь сьогодні для українців є ворожою державою, і патріотам України там нічого робити.

Про це він сказав у програмі «Актуально» на 12 каналі, коментуючи дозвіл самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка українцям з прикордонних районів збирати гриби і ягоди на території Білорусі.

«Усі розуміють, що на сьогоднішній день Білорусь не є дружньою державою до України. Це ворожа держава. І громадянину України, патріоту своєї держави там робити немає чого. Це і небезпечно, і пов’язувати якісь свої бізнесові інтереси з ворожою державою точно не варто», – наголосив Юрій Крошко.

Як відомо, Державний прикордонний комітет Білорусі повідомив, що Лукашенко дозволив жителям українського прикордоння з 1 липня збирати дикороси за сезонними, тимчасовими спрощеними перепустками на білоруській території до ландшафтного заказника «Ольманські болота». Такі перепустки видаються щороку, але цього року Білорусь видає їх за власним рішенням – Україна про це не просила.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Відпочинок на Світязі під час воєнного стану: про що потрібно пам’ятати