Цьогоріч відпочинок на Світязі відрізнятиметься від того, який був раніше, адже дії правовий режим воєнного стану, а отже, і всі обмеження, які він передбачає.

Про це у програмі «Актуально» на 12 каналі нагадав начальник ГУНП України у Волинській області Юрій Крошко.

«Заборонити повністю відвідувати ці місця ми не можемо, але хочу нагадати всім мешканцям Волинської області і гостям, що в державі війна, діє правовий режим воєнного стану, і обмеження, передбачені законом про воєнний стан, будуть діяти в тому числі на території колишнього Шацького району. Це треба враховувати», – наголосив він.

Зокрема потрібно пам’ятати про комендантську годину, заборону на масові зібрання, можливість перевірки документів і транспорту.

«Усе це треба враховувати, якщо дійсно плануєте відпочинок. Тому що ми не будемо дивитися на те, люди відпочивають чи не відпочивають. Йде війна, є обмеження, передбачені законом і Конституцією, і вони будуть застосовуватися у повній мірі. Воєнний стан передбачає заборону на масові зібрання. Якщо будуть організовуватися якісь гуляння, концерти – будемо припиняти», – запевнив головний поліцейський області.

За його словами, перевірок буде більше, ніж у мирний час.

«При собі треба завжди мати документи, які посвідчують особу, документи на транспорт – будуть оглядатися речі. До цього треба бути готовим і ставитися з розумінням. Транспорт можуть оглядати не тільки на блокпостах, а скрізь, де в поліцейського чи військовослужбовця може виникнути підозра», – додав він.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Лукашенко дозволив українцям збирати ягоди в Білорусі: що про це каже головний поліцейський Волині