У зв’язку з посиленням карантинних заходів зазнає тимчасових змін приміське сполучення з Тернополем та Луцьком.

Про це повідомляє пресслужба Львівської залізниці.

Так, з 3 серпня поїзд № 6396 Ковель – Луцьк курсуватиме лише до станції в Ківерцях.

З 4 серпня поїзд № 6352 Луцьк – Здолбунів вирушатиме у Здолбунів зі станції в Ківерцях. А № 6369/6370 Ківерці – Стоянів – Ківерці курсуватиме без зупинки в Луцьку.

“Львівська залізниця звертається до пасажирів із проханням урахувати тимчасові зміни у приміському сполученні з Тернополем та Луцьком. Курсування вказаних поїздів буде відновлено після рішень регіональних комісій про послаблення карантинних заходів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в уряді затвердили розподіл України на зелену, жовту, помаранчеву й червону карантинні зони залежно від епідемічної ситуації. Луцьк віднесли до червоної зони.

Втім Луцька міська рада заявила, що не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів.

У неділю, 2 серпня, поліція попереджала перевізників, аби ті не виходили на рейс з 3 серпня, інакше на них будуть складати протоколи. Така ж ситуація відбувалась з усіма іншими закладами, які не можуть працювати у «червоній» зоні. Кожен заклад отримав під розписку попередження про заборону працювати починаючи з 3 серпня.

Більше 70 підприємців та підприємств виступили проти обмежень та можливих штрафів.