Луцька міська клінічна лікарня отримала 25 тестів на коронавірус. Їх передав директор ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» Роман Каліщук.

Про це у фейсбуці написав член виконкому Луцькради Ігор Алєксєєв.

За словами заступника міського голови Григорія Недопада, до цього моменту жоден з медзакладів Луцька не мав таких тестів.

“Сподіваюся, це допоможе лікувати й рятувати життя мешканців нашого міста”, – зауважив він.

Тести будуть безкоштовними для лучан, які їх потребуватимуть.

Долучили мене до ось такої благої справи.!)Перші в місті 25 тестів на корона-вірус безкоштовно передані Луцькій міській лікарні. Дуже сподіваюсь вони врятують комусь життя та здоровя!Дякую Григорій Недопад та Роман Каліщук за чудову ініціативу й запрошення приєднатись.Все буде добре,головне без паніки й разом!)

Gepostet von Ігор Алексєєв am Mittwoch, 18. März 2020

Нагадаємо, станом на 17 березня в Україні офіційно зареєстровано 14 випадків захворювання на коронавірус. На Волині з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох жінок, однак у жодної діагноз не підтвердився.

в Україні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.

Наразі у Луцьку закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок.