Луцького патрульного, який викинув “закладку” у воду у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, не звільнятимуть. Чоловік отримає сувору догану.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Нагадаємо,   у фейсбуці  лучанин Андрій Присяжнюк повідомив, що  у Центральному парку Луцька невідомі  шукають “закладки” з наркотиками.  Того дня він вигулював свого пса на майданчику для вигулу собак і помітив підозрілого хлопця, який копирсався у землі. Тож викликав поліцію, бо схоже було, що той шукає чи ховає “закладку” з наркотиками. Згодом на тому ж місці копирсатися в землі почали якісь дівчата. Чоловік каже, що знову викликав наряд.

Реакція ж поліцейських здивувала не тільки Андрія, а й користувачів соцмережі. Правоохоронець взяв згорток, який виявив Андрій Присяжнюк, і, проламавши лід палицею, викинув його в канаву.

Дії патрульного виправдовують тим, що у поліції він – лише місяць.

“Безумовно, він не очікував і не оцінював того, що даний предмет може мати значення у ході досудового розслідування. Будемо встановлювати всі фактичні обставини справи  в ході дисциплінарного провадження”, – зазначив начальник управління патрульної поліції у Волинській області Андрій Крутень.