Свята вже позаду, а весна – не за горами, тож у спортивних залах та фітнес-клубах з’являється чимало нових відвідувачів. Усі вони приходять з однією метою: скинути усе, що набрали за свята. 

Тренер спортивного клубу “Будуй Тіло” Максим Андріюк в ефірі “Вікенду на 12 каналі” розповів, чому не варто панікувати через “плюс” на вагах після новорічно-різдвяних застіль.

“Зазвичай усі повертаюся до занять після свят із зайвими кілограмами. Я жартую зі своїми підопічними: “Ну що, скільки кілограмів подарунків ви мені принесли?” Бо усі люди мають слабкість з’їсти зайвого під час святкових застіль”, – пояснив тренер.

Однак він запевняє, що панікувати після зважування не варто. Краще поступово повертатися в робочий ритм.

“Організм мав режим, усе контролювалося, було обмеження в їжі, фізичні навантаження. На свята ж кожен дозволяє собі більше, ніж зазвичай: з’їсть зайву цукерку або ще щось. Організм отримує більше вуглеводів і одразу такий: “Ось, прийшла їжа, треба запасатися”, – розповів Максим.

Він додав, що дуже часто причиною збільшення ваги є не жир, а вода, яка затримується в організмі через неправильне харчування й вживання алкоголю.

Щоб повернутися у форму, тренер радить налагодити свій раціон: їсти з рівними інтервалами часу, а ще – займатися спортом.

“Якщо є стабільне надходження їжі, то організм розуміє: нічого відкладати не треба. Якщо ж людина їсть мало, має 1-2 прийоми їжі за добу, то організм у стані постійного голоду і стресу відкладає усе про запас”, – пояснив тренер клубу “Будуй тіло”.

Максим зазначив, що часто людям після свят складно виконати навіть найпростіші вправи, однак за тиждень-два можна легко повернутися до форми.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Луцька медійниця Катерина Дулапчій запускає спортивний флешмоб. ФОТО