Міська влада Луцька готує позов щодо скасування постанови про карантин вихідного дня та закликає правоохоронні органи проявити лояльність до підприємців.

Про це йдеться на сайті мерії.

Як раніше повідомляв радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, міська влада шукає можливості для того, щоб у місті в законний спосіб уникнути карантину вихідного дня та дати підприємцям і підприємствам нормально працювати, а лучанам нормально жити й задовольняти свої потреби в різних галузях життєдіяльності. Міська рада не приймала жодних додаткових обмежувальних рішень.

Луцька міська рада готує до подання позовну заяву до Київського окружного адміністративного суду щодо скасування постанови про карантин вихідного дня як такої, що “суперечить чинному законодавству та Конституції України й суттєво порушує права підприємців та підприємств”.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт направив листи начальнику Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрію Крошку та начальнику Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Андрію Крутеню, у яких закликав не вчиняти дій щодо притягнення до відповідальності підприємців та підприємств у випадку порушення ними постанови Кабінету Міністрів України щодо карантину вихідного дня.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Карантин вихідного дня: що закривають і скільки це триватиме

Нагадаємо, що 11 листопада у нашому місті відбулася акція проти карантину “вихідного дня”, на яку вийшло більше тисячі представників ресторанного, торгівельного господарства та сфери надання послуг, що становлять вагому частку малого та середнього бізнесу міста.

“Запроваджений урядом карантин вихідного дня призведе до серйозних збитків і проблем для бізнесу й так виснаженого першою хвилею обмежень. Разом з тим, ефективність такого обмежувального заходу у зниженні захворюваності на COVID-19 є доволі сумнівною. На сьогодні заклади працюють в режимі серйозних обмежень, органами контролю постійно проводяться перевірки дотримання протиепідеміологічних вимог, встановлених постановами Головного санітарного лікаря України”, – йдеться у повідомленні.