Заступник міського голови Луцька Костянтин Петрочук пояснив, що претензії підприємців щодо перенесення Старого ринку безпідставні. За його словами, міська рада завчасно попередила базарувальників про припинення договору оренди землі, де зрозміщені торгові ряди, але ті відмовилися добровільно “переселятися”. 

Про це йшлося в ефірі ток-шоу “Позиція” на 12 каналі.

“Бачив у фейсбуці користувач провів аналогію ситуацію щодо Старого ринку з орендою квартири. Уявіть, ви знімаєте квартиру років два, а потім власник каже, що через два місяці треба звільнити житло, бо він не має наміру продовжувати договорів оренди. А квартирант заявляє, що він нікуди не піде, поки йому не знайдуть достойну альтернативу”, – сказав Петрочук.

Він пояснив, що земля, де розміщений нині Старий ринок, належить громаді. А більшість лучан, за його словами, підтримують перенесення.

“Міська рада, як і орендодавець квартири, не зобов’язана шукати альтернативу в такому випадку. Ми зі свого доброго наміру почали шукати якісь ділянки в межах міста, аби допомогти підприємцям. Але альтернативи в межах міста не знайшли, тоді запропонували в Боратинській ОТГ”, – зазначив заступник міського голови.

Він додав, що на місці Нового ринку вже є парковка, місце для частини торгових точок, туалет.

“Так, не все ще готове, але власники ділянки обіцяють продовжити її облаштування, щойно підприємці погодяться переїхати”, – додав Костянтин Петрочук.

Нагадаємо, ввечері 4 лютого працівники департаменту муніципальної варти Луцької міської ради почали демонтаж контейнерів на Старому ринку. Через спротив, який чинили підприємці ринку, відбулися сутички, 3 людей госпіталізували.

Наступного дня, 5 лютого, підприємці Старого ринку мітингували під мерією, вимагали відставки в.о. мера Григорія Пустовіта та очільниці муніципалів Юлії Сиротинської.

Позиція. Перенесення Центрального ринку

Дивіться сьогодні о 20.00 на 12 каналі програму "Позиція". Говоритимемо про баталії навколо Старого ринку у Луцьку.Не пропустіть!

Gepostet von 12 Канал am Donnerstag, 6. Februar 2020