Народна депутатка України Ірина Констанкевич розповіла, чому політична партія “За майбутнє” активно підтримує освітні проекти. 

Про це йшлося під час Форуму прихильників партії “За майбутнє” 11 вересня.

“Ми маємо горизонт. Ми знаємо, куди ми рухаємося і нам треба чітко визначити ту енергію, той автомобіль і те паливо, яке нас рухає до наших амбітних цілей. І я вважаю, що саме освіта є таким мотором. Знаєте, чому? Бо всі провідні експерти світу встановили, що головні інвестиції потрібно робити в освіту та науку, адже саме ці галузі формують людський капітал. Бо без людського капіталу майбутнього у нас немає”, – сказала Ірина Констанкевич.

За її словами, саме тому освіта є однією з основних напрямків, які підтримує партія “За майбутнє”.

“І коли громадські організації моніторять роботу депутатів, то відзначають, що саме наша депутатська група найбільше має ініціатив, які стосуються освіти. Ми поступово відстоюємо зарплати усіх освітян. Ми були співавторами законів про освіту, ми послідовно стоїмо за українську мову як державну в освіті. Те, що ми зробили, спонукає нас і далі відстоювати своє бачення освіти”, – зауважила народна депутатка.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Потрібно не сидіти м’яким місцем на стільці, а їхати і шукати інвестора, – Ігор Гузь про розвиток Волині

“Яку ми хочемо бачити освіту: вона має бути сучасною, якісною, дитиноцентричною. Та головне – доступною (не лише в містах, а й у кожному селі, де є діти, які хочуть вчитися). І ми маємо забезпечити освіту. Саме тому наші депутати відстоюють будівництво шкіл. Лише на моєму 23 окрузі за ці роки готується 4 школи”, – сказала Ірина Констанкевич.