На Волині підтвердили перший випадок коронавірусу:  хворою виявилася дитина із Луцького району.

Про це у коментарі 12 каналу розповів керівник Волинської  обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський.

Чоловік зазначив, що пацієнт не знаходиться у медзакладі, а перебуває на самоізоляції вдома у Луцькому районі.

За інформацією ОДА,  23 березня мама з дитиною звернулись до сімейного лікаря в амбулаторію. При огляді температура становила 37,2, був кашель. Сімейний лікар прийняла рішення провести забір для аналізу на COVID-19 у дитини і батька. Біоматеріали відразу були відправлені в обласний лабораторний центр.

Увечері 23 числа температура тіла дівчинки становила 38,2, а наступного дня – 36,7.

24 березня отримано позитивний результат ПЛР на COVID-19 у дитини. Згідно зі стандартом медичної допомоги, дитина госпіталізації не потребує, спостерігається сімейним лікарем. Дівчинка разом з батьками ізольовані.

“Проводиться робота з контактними особами, за всіма ними буде встановлений медико-санітарний нагляд та рекомендовано самоізоляцію”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ НОВИН ПРО КОРОНАВІРУС В УКРАЇНІ

По всій країні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому. Закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок. У Луцьку перестав курсувати увесь громадський транспорт, а в Чернівцях та Рівному дітям до 14 років заборонили перебувати на вулиці без батьків.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Хроніки коронавірусу: усе, що відомо на цей час. 25 березня