Обласна влада планує створити на Волині музей олімпійської слави. Наразі думають над концепцією і місцем його розташування.

Про це у програмі «Актуально» на 12 каналі розповів заступник голови Волинської облдержадміністрації Андрій Ярмольський.

За його словами, ідея музею належить нині уже покійному депутату облради, очільнику регіонального представництва Національного олімпійського комітету України Романові Карпюку.

«Ми цю ідею з ОДА і облрадою підхопили. Але хочемо цей музей зробити не як дошку пошани в радянські часи, а інтерактивний, де були би експонати відомих спортсменів, їхні особисті речі зі змагань, де виступали би відомі люди, які мають відношення до олімпійських видів спорту», – каже чиновник.

Наразі, розповів, планують його формат, збирають матеріал, обдумують концепцію.

«Є декілька локацій. Можливо, він буде у центрі спорту. Тому що це треба робити у прохідному місці, куди людина може прийти, ознайомитися з видами спорту, спортивною інфраструктурою, спортивними заходами і тут же буде і музей олімпійської слави. Він буде приваблювати у центр спорту дітей, молодь, батьків», – роздумує Андрій Ярмольський.

«Це поки ідея, вона опрацьовується, ми збираємо матеріал. Презентуємо, коли вже буде готовий проєкт», – пообіцяв посадовець.