Передвиборча кампанія завершується. Вже завтра, 20 липня, настане день тиші – жодної агітації. Тож кандидати вже підбивають підсумки своїх кампаній. Одні пишуть основні проблеми, які почули від своїх потенційних виборців, інші розповідають, з якими труднощами зіткнулися під час агітації.

Іван Мирка на своїй сторінці у фейсбуці опублікував добірку світлин зі своїх поїздок округом. Саме ці фото, на думку кандидата, найкраще ілюструють усю його кампанію.

До слова, за три тижні Іван Мирка побував у понад 60 селах 20-го округу (Луцький, Горохівський, Рожищенський, Локачинський та Турійський райони).

“Я їздив не обіцяти, а чути людей: почути кожну думку, вислухати їхню біду та пропозиції, що робити далі. Почутого вистачить не на одну програму і не на одну депутатську каденцію, але я переконаний, що в моїх силах допомогти людям”, – каже Іван Мирка.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Я дещо змінив”. Юрій Моклиця підбив підсумки передвиборчої кампанії. ВІДЕО

“Велика різниця між тими селами, де створена ОТГ, і тими, що відмовляються об’єднуватись. Там де немає громади, люди обурені і розчаровані, що стільки років їм обіцяють, але нічого не змінюється. Тому я вкотре кажу, що нам негайно слід завершити децентралізацію, здійснивши справедливий розподіл фінансів по громадах”, – прокоментував свої поїздки кандидат.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як кандидати у нардепи від Луцька агітують у фейсбуці