Кандидат у нардепи від “Європейської солідарності” у окрузі №22   та колишній заступник міського голови Юрій Моклиця розповів про підсумки передвиборчої кампанії. Чоловік зауважив, що провів десятки зустрічей із людьми та знає, які проблеми турбують лучан.

Про це кандидат написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Текст допису подаємо без змін.

 “Бажання змін супроводжує мене все  життя”

Минулої середи, на одній із зустрічей у дворах, мене запросили спробувати поплавати на спортивних байдарках на базі нашої ДЮСШ «Олімп». І вже наступного дня я пішов отримувати цей новий для себе досвід.

Початок був багатообіцяючий, давався взнаки досвід плавання на туристичних байдарках, і я навіть місцями, визнаю, поводив себе надто самовпевнено. Проте, спроба самостійного запливу на байдарці (а вона дуже вузька і важко тримати рівновагу) завершилась тим, що я перевернувся. І це при тому, що мені на човен примусово вчепили поплавки для додаткової рівноваги.

Абсолютно дрібна історія в масштабі всесвіту.

Але за цей короткий проміжок часу я пережив весь той набір емоцій, що супроводжує людину, яка щось змінює. Спочатку це ентузіазм, інтрига, цікаво починати щось нове, потім хвилювання, а раптом щось піде не так, потім перші спроби і розуміння того, що ти щось вмієш, але не все так просто, далі – падіння, щось пішло не так, страх, розпач, потім зусилля, ривок, останній шанс, – і перший в житті заплив.

Чого я добився врешті? Я щось змінив. Маленьке. Але це бажання змін супроводжує мене все моє життя і я дуже сподіваюсь, що саме це бажання змінювати і змінюватись принесе користь моїй країні.

Зутрічі із людьми та вирішення проблем

За цю коротку передвиборчу кампанію я провів десятки зустрічей, мені боляче було слухати розповіді людей, яким дійсно важко. Я почув безліч нарікань, зауважень, пропозицій щодо пенсій, зарплат, медицини. Безкінечні історії про реальне життя. І я сподіваюсь, що з новою епохою поступово приходитимуть не ті люди, які обіцяють, а ті, які хочуть… хочуть змінити.

Багато почув прохань навести лад у дворах. І це якраз той випадок, коли країна починається із вас. Не просіть мене, чи когось, зробити вам лавочку, або покосити бур’яни. Я цього не зроблю і ніхто не зробить. Але якщо ви зберетесь із сусідами, щоб зробити це самим, я обіцяю, що прийду, допоможу і візьму з собою в подарунок банку якісної фарби.

У будь-якому випадку щиро дякую вам за те, що на цих зустрічах ви вислухали і за те, що висловились.

Про конкурентів та чорний піар

Хочу згадати одним словом своїх конкурентів по виборчих перегонах. Уже завершується чергова хвиля чорного піару проти мене. Але я навіть трохи тішуся із цього. Якщо хтось нервується, значить я все роблю правильно. Сумно від того, що у нас засоби масової інформації використовуються як зброя проти опонентів без можливості захиститись. У кращих московських традиціях. Я не буду опускатись до цього рівня і побажаю всім миру, а ще впевненості, бо, як мені видається, саме невпевненість спонукає до таких дій.

Обіцяю небагато: зміни, які є частиною мого життя, а також обіцяю бути і тут, і з вами… точно так само, як і всі мої попередні 37 років життя.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Юрій Моклиця записав креативне відео про крісла, нардепів і недоторканність. ВІДЕО

КОЛИ ХТОСЬ НЕРВУЄТЬСЯ, ЗНАЧИТЬ Я ВСЕ РОБЛЮ ПРАВИЛЬНО!

Привіт усім!Минулої середи, на одній із зустрічей у дворах, мене запросили спробувати поплавати на спортивних байдарках на базі нашої ДЮСШ «Олімп». І вже наступного дня я пішов отримувати цей новий для себе досвід. Початок був багатообіцяючий, давався взнаки досвід плавання на туристичних байдарках, і я навіть місцями, визнаю, поводив себе надто самовпевнено. Проте, спроба самостійного запливу на байдарці (а вона дуже вузька і важко тримати рівновагу) завершилась тим, що я перевернувся. І це при тому, що мені на човен примусово вчепили поплавки для додаткової рівноваги. Абсолютно дрібна історія в масштабі всесвіту.Але за цей короткий проміжок часу я пережив весь той набір емоцій, що супроводжує людину, яка щось змінює. Спочатку це ентузіазм, інтрига, цікаво починати щось нове, потім хвилювання, а раптом щось піде не так, потім перші спроби і розуміння того, що ти щось вмієш, але не все так просто, далі – падіння, щось пішло не так, страх, розпач, потім зусилля, ривок, останній шанс, – і перший в житті заплив. Чого я добився врешті? Я щось змінив. Маленьке. Але це бажання змін супроводжує мене все моє життя і я дуже сподіваюсь, що саме це бажання змінювати і змінюватись принесе користь моїй країні. За цю коротку передвиборчу кампанію я провів десятки зустрічей, мені боляче було слухати розповіді людей, яким дійсно важко. Я почув безліч нарікань, зауважень, пропозицій щодо пенсій, зарплат, медицини. Безкінечні історії про реальне життя. І я сподіваюсь, що з новою епохою поступово приходитимуть не ті люди, які обіцяють, а ті, які хочуть… хочуть змінити.Багато почув прохань навести лад у дворах. І це якраз той випадок, коли країна починається із вас. Не просіть мене, чи когось, зробити вам лавочку, або покосити бур’яни. Я цього не зроблю і ніхто не зробить. Але якщо ви зберетесь із сусідами, щоб зробити це самим, я обіцяю, що прийду, допоможу і візьму з собою в подарунок банку якісної фарби.У будь-якому випадку щиро дякую вам за те, що на цих зустрічах ви вислухали і за те, що висловились. Хочу згадати одним словом своїх конкурентів по виборчих перегонах. Уже завершується чергова хвиля чорного піару проти мене. Але я навіть трохи тішуся із цього. Якщо хтось нервується, значить я все роблю правильно. Сумно від того, що у нас засоби масової інформації використовуються як зброя проти опонентів без можливості захиститись. У кращих московських традиціях. Я не буду опускатись до цього рівня і побажаю всім миру, а ще впевненості, бо, як мені видається, саме невпевненість спонукає до таких дій.Обіцяю небагато: зміни, які є частиною мого життя, а також обіцяю бути і тут, і з вами… точно так само, як і всі мої попередні 37 років життя. Зустрінемось 21-го липня на ваших дільницях. Теплого літа вам!

Gepostet von Юрій Моклиця am Donnerstag, 18. Juli 2019