На Рівненщині з квітня розпочинатимуть роботу заклади культури та мистецтв. Про це повідомила Рівненська ОВА. У місті-супутнику РАЕС об’єкти соціальної інфраструктури, що на балансі енергогенеруючого підприємства, вже поступово відчиняють свої двері для всіх відвідувачів.

Про це повідомляє пресцентр Рівненської ОВА.

Начальник управління соціальних об’єктів РАЕС Володимир Ткачук повідомив, що деякі з таких закладів і нині відвідують вихованці. Мова про спортивні секції, у яких займаються із тренерами для підтримки своїх результатів. Це, зокрема, юні та дорослі спортсмени плавбасейну «Енергетик», боксерської зали «Ринг» та різні спортивні команди, які тренуються на базі спорткомплексу «Ізотоп» та в спортивних залах Палацу культури РАЕС.

Заняття для вихованців творчих гуртків закладу культури відбуваються зараз в онлайн-форматі.

Наразі ж робота об’єктів соціальної інфраструктури Рівненської АЕС поступово відновлюється для всіх відвідувачів. Серед гостей з’являються не лише мешканці міста, а й вимушені переселенці.

Варто зазначити, що відповідно до Статті 14 ЗУ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» пільги для працівників РАЕС та членів її Первинної профспілкової організації поки що призупинені.

На сьогодні усі ці об’єкти працюють із дотриманням карантинних заходів та вимог до безпеки під час воєнного стану. Тож, якщо під час занять розпочалася повітряна тривога, усі відвідувачі та персонал переходять у безпечне місце.

«Підтримка свого здоров’я, як фізичного, так і морального, під час занять спортом чи культурного дозвілля, звичайно, є важливою, проте безпека – понад усе. Тому прохання до відвідувачів – з розумінням ставитися до особливостей роботи об’єктів на період повітряних тривог та дотримуватися вказівок персоналу, якщо необхідно пройти в укриття», – наголосив Володимир Ткачук.