На думку заступника голови Волиньради Григорія Пустовіта, зруйнувавши приміщення Харківської і Миколаївської облдержадміністрацій, росія мстить за тролінг.

Про це він сказав у програмі «Актуально» на 12 каналі 31 березня.

«Ми бачимо два приміщення обласних державних адміністрацій, які зруйновані. Це – Харківська і Миколаївська. Чому вибрані саме такі об’єкти? Це особиста закомплексованість Путіна, зокрема через кричалки і тролінги, які допускали спочатку харків’яни, а потім у Миколаєві», – сказав Пустовіт.

Ви знаєте, що знамените гасло «Путін ху…ло! Ла-ла-ла-ла-ла» придумали фанати харківського «Металіста».

«Це Харків подарував світу цю кричалку, яку сьогодні весь світ використовує, характеризуючи путіна. І те, що є сьогодні у Харкові, – це реакція на цю кричалку. Складається враження, що путін мстить», – висловлює версію заступник голови облради.

Водночас, можливо, каже він, ворог запланував удар якраз у той момент, коли в ОДА мала відбуватися нарада, проте її перенесли, і завдяки цьому вдалося врятувати керівництво ОДА та тих людей, які мали брати участь в нараді.

«Що зробила Миколаївська ОДА? Чим вона насолила? Що такий опір? Так у нас є Суми, де теж опір. Чернігів опір чинить, але там нема знищених приміщень ОДА. Відповідь проста: тому що весь світ показує керівника Миколаївської ОВА Віталія Кіма. І пан Кім тролить росіян, він усе зводить до жарту, він знущається з них.

Виникає питання: на що реагує ворог? На воєнні об’єкти? На воєнний спротив? Ні! У першу чергу їх виводить тролінг, їх виводить, коли їх показують смішними, незграбними, недалекими. І це те, що робить Кім. Цей удар – це помста Кіму», – висловлює думку Григорій Пустовіт.