Луцька підприємиця Олена Джулінська заявляє, що брат її чоловіка веде себе, як справжній окупант – він, мовляв, оголосив війну родичам.

Йдеться про сім’ю покійного Леоніда Джулінського – відомого луцького бізнесмена. Свого часу він створив компанію “Домінанта”, яка заснувала ТЦ “Гостинець”, “Караван”, ринок “Пасаж”, спортивний комплекс “Лідер” та кафе “Вишенька”. Згодом побудував торгово-офісний центр “Boss”.

Після його смерті у 2020-му двоє синів – Леонід та Олександр не можуть поділити спадок. За словами старшого брата, Олександра, через декілька днів після смерті батька він дізнався, що більша частина майна уже належить іншим людям. А керує усім його молодший брат Леонід Леонідович Джулінський. Олександр певнить: родичі скористалися передсмертним станом батька. “Ці операції робилися після смерті або в день смерті мого батька”, – запевняє пан Олександр.

А дружина Олександра – Олена – запевняє, що в неї незаконно відібрали офіс у ТЦ “Гостинець”.

У фейсбуці вона опублікувала черговий допис, в якому обурюється тим, що Леонід Джулінський досі вільно пересувається містом, попри те, що він фігурує у кримінальних провадженнях.

Текст допису подаємо без змін:

“Кого ми називаємо орками? Тих хто намагається забрати наші землі, привласнити наше майно, при тому переступає через всі законні та моральні норми.

Леонід Леонідович Джулінський, на мою думку, такий самий орк, як і російські солдати, він розпочав війну у нашій родині, обібрав свого батька, коли той був на смертельному одрі, обібрав мого чоловіка, обібрав моїх дітей. І цього йому було мало, тому він ще зруйнував мій бізнес.

Сьогодні, коли весь цивілізований світ допомагає Україні, Леонід Джулінський витрачає чималі кошти на війну з братом, робить все можливе, аби не дати моєму чоловіку та дітям вступити в законні права спадкування та отримати те, що по праву належить їм.

Вражає те, що всі засуджують росіян, що ті сліпі та глухі, і вірять всіляким нісенітницям, про те самі закривають очі на очевидне, мовчать ті, хто знає правду.

Ви думаєте, що це не стосується Вас? Ви помиляєтесь, сьогодні наші воїни віддають своє життя за те, щоб їхні діти жили у вільній, процвітаючій країні, а натомість окремі чиновники в судовій та правоохоронній системі намагаються допомогти винним уникнути відповідальності. Сьогодні, як ніколи, кожен має бути на своєму місці, гідно виконувати свою роботу, а не намагатись приховати протизаконні дії злочинців.

Чому Леонід Джулінський, проти якого, на сьогодні, порушено чотири кримінальні справи і три цивільні, ходить вулицями нашого міста з високо піднятою головою?! Бо знає, що його виправдають і про все домовляться.

Давайте вже сьогодні будемо будувати успішну країну.

Я, як і кожна мама, мрію про щасливе майбутнє моїх дітей, щоб вони жити в процвітаючій країні, де панує закон і немає війни. Ми можемо зупинити беззаконня в нашій країні, чим більше людей відповість за свої вчинки, тим менше захоче порушувати закон!”