Поліція створить додаткову слідчо-оперативну групу і ще раз опитає чоловіків, які були у човні з Олексієм Веремійчиком.

Про це  розповів речник Головного управління Нацполіції у Волинській області Віктор Гомоль, – пише Волинь24.

Нагадаємо, що дружина Олексія Анна Веремійчик заявила, що троє чоловіків, які були разом з Олексієм на озері Люб’язь, дають різні покази і не сприяють пошукам.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Чоловіки, які були у човні з Олексієм Веремійчиком, плутаються у свідченнях і не допомагають у пошуках, – дружина

Анна Веремійчик назвала  імена чоловіків, які були у одному човні з її чоловіком: Олександр Грановський, Сергій Омелянчук, Іван Дишко.

Зазначають, що 15 жовтня  рішенням керівника поліції області Петра Шпиги додатково створили слідчо-оперативну групу до якої окрім співробітників Любешівського відділення поліції ввійшли досвідчені слідчі Головного управління Нацполіції. Очевидців події слідчі опитають ще додатково.

“Запевняю, що з моменту отримання повідомлення про цю надзвичайну подію в поліції ні на йоту не послабили уваги до неї. На місце одразу ж виїхала слідчо-оперативна група, до пошуків безвісти зникло оперативно були задіяні особовий склад місцевого відділення поліції, кінологи, а також профільні спеціалісти з Головного управління Нацполіції в області. Пошуки безперервно тривали цілу ніч, а в неділю вранці до них долучилися водолази-рятувальники. Розшук Олексія Веремійчика продовжується”, – сказав речник Головного управління Нацполіції у Волинській області Віктор Гомоль.

Хід досудового розслідування контролює особисто керівник поліції області Петро Шпига.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як рятували товаришів Олексія Веремійчика – свідчення очевидців. ФОТО

Нагадаємо, що у суботу, 12 жовтня, близько 14 години на озері Люб’язь у Любешівському районі під час риболовлі перекинувся човен з 4 людьми.

Попередньо до пошуку директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради було залучено три рятувальних човни, літак та більше п’яти плавзасобів.