Поліція створить додаткову слідчо-оперативну групу і ще раз опитає чоловіків, які були у човні з Олексієм Веремійчиком.

Про це  розповів речник Головного управління Нацполіції у Волинській області Віктор Гомоль, – пише Волинь24.

Нагадаємо, що дружина Олексія Анна Веремійчик заявила, що троє чоловіків, які були разом з Олексієм на озері Люб’язь, дають різні покази і не сприяють пошукам.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Чоловіки, які були у човні з Олексієм Веремійчиком, плутаються у свідченнях і не допомагають у пошуках, – дружина

Анна Веремійчик назвала  імена чоловіків, які були у одному човні з її чоловіком: Олександр Грановський, Сергій Омелянчук, Іван Дишко.

Зазначають, що 15 жовтня  рішенням керівника поліції області Петра Шпиги додатково створили слідчо-оперативну групу до якої окрім співробітників Любешівського відділення поліції ввійшли досвідчені слідчі Головного управління Нацполіції. Очевидців події слідчі опитають ще додатково.

“Запевняю, що з моменту отримання повідомлення про цю надзвичайну подію в поліції ні на йоту не послабили уваги до неї. На місце одразу ж виїхала слідчо-оперативна група, до пошуків безвісти зникло оперативно були задіяні особовий склад місцевого відділення поліції, кінологи, а також профільні спеціалісти з Головного управління Нацполіції в області. Пошуки безперервно тривали цілу ніч, а в неділю вранці до них долучилися водолази-рятувальники. Розшук Олексія Веремійчика продовжується”, – сказав речник Головного управління Нацполіції у Волинській області Віктор Гомоль.

Хід досудового розслідування контролює особисто керівник поліції області Петро Шпига.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як рятували товаришів Олексія Веремійчика – свідчення очевидців. ФОТО

Нагадаємо, що у суботу, 12 жовтня, близько 14 години на озері Люб’язь у Любешівському районі під час риболовлі перекинувся човен з 4 людьми.

Попередньо до пошуку директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради було залучено три рятувальних човни, літак та більше п’яти плавзасобів.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.