Через закриття кордонів у пункті пропуску “Ягодин-Дорогуськ” утворилися величезні черги людей, які чекають перетину кордону просто неба.

Про це 12 каналу повідомив лучанин, який повертається в Україну з Польщі.

“Загалом ситуація не є такою страшною, як її малюють в інтернеті. Черга велика, але ніякої тисняви і криків немає. Довжина черги – приблизно 300 метрів”, – розповів чоловік.

У черзі перед кордоном скупчилося кілька сотень людей. Наголошує, що дорога перетворилася на суцільне сміттєзвалище.

“Люди викидають все просто під ноги, смітники заповнені”,  – розповів заробітчанин.

Чоловік зазначає, що дуже багато людей не мають на собі медичних масок і без рукавичок.

Нагадаємо, Володимир Зеленський наголошував, що до кінця п’ятниці, 27 березня, буде закрито державний кордон та припинено усі пасажирські перевезення. Він додав, що поступово будуть евакуювати тих, хто залишився за кордоном, але з урахуванням епідемічної ситуації у місцях їх перебування.

Нагадаємо, в Україні Уряд запровадив надзвичайну ситуацію та продовжив карантин до 24 квітня.  З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому. Закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок. У Луцьку перестав курсувати увесь громадський транспорт.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: В Україні повністю закривають кордони для пасажирських перевезень