Чергове засідання профспілкового активу Рівненської АЕС відбулося за участю генерального директора станції Павла Павлишина. Підтримуючи традиції, атомники одягнули вишиванки – так продемонстрували свою єдність з усією Україною, підтримку нашим захисникам.

Генеральний директор станції поінформував про основні  виробничі показники, обговорили соціальні напрямки та аспекти подальшої діяльності у цій сфері.

Незабаром стартує літній сезон оздоровлення. Профспілковий комітет пропрацьовує його організацію, наголосив голова профкому Іван Мельник. Голови цехових комітетів надаватимуть інформацію у колективах.

Йшлося і про те, що  працівники  Рівненської АЕС активно долучилися до волонтерського руху. За словами голови волонтерської групи РАЕС Петра Ширка, за кошти працівників станції для військових придбали 14 автомобілів, 35 тепловізорів, понад 30 біноклів, квадракоптер, 450 плитоносок. Наразі готується детальний звіт із використання благодійних коштів.

Генеральний директор станції та голова профкому подякували колективу за патріотичну громадянську позицію та внесок у нашу спільну Перемогу. Низку активістів нагородили грамотами і преміями. Це наша спільна нагорода, наголошують атомники, кожен із нас сьогодні волонтер, і це робить нашу країну непереможною.

«Відбувається справжнє здобуття незалежності нашої країни. Я думаю, що дуже багато людей зрозуміли, що якщо не будемо допомагати, то можемо втратити свою державність, свою рідну мову», – поділився роздумами працівник РАЕС В’ячеслав.

«У мене є багато друзів, до яких я звернувся, і ми спільно почали дещо закуповувати. В загальному це тепловізори, прилади нічного бачення. В останню мою поїздку попросили квадрокоптер. Я не встиг доїхати додому, як вони мені повідомили, що за допомогою квадрокоптера уже просунулися на кілометр вперед. Ну це ж приємно», – розповів працівник РАЕС Віталій.