У Вараші відбувся благодійний вечір-аукціон «Вишиванка – генетичний код нації». За виручені кошти волонтери придбають автомобіль для розвідувальної роти 14 окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого.

У центрі міста організували благодійний ярмарок, а в палаці культури РАЕС – аукціон. Жителі громади могли придбати домашню випічку, вироби ручної роботи.

«Для того, щоб підтримати наших хлопців на передовій хоч якимсь чином, вирішила купити своїм діткам солодощів. Звичайно, якщо лишиться, то і я посмакую», – каже мешканка міста Катерина.

Для проведення ярмарку усе підготували освітяни Вараської громади. Учителі й учні усіх навчальних закладів пекли солодощі.

Усі охочі взяли участь у благодійному аукціоні. Учасникам пропонували такі лоти: вишиті сорочки, рушники, картини, прикраси з бісеру, брошки, подарункові сертифікати, речі футболістів. Колектив Вараського ліцею № 4 за 3 600 придбав футболку свого випускника.

На аукціоні представили багато вишитих речей.  За  дитячу сорочку змагалося кілька людей. Власник, котрий придбав ії, каже, що в подарунок.

«Я несподівано придбав дитячу вишиванку для мого внука, якому ще нема 3 років… Чудовий подарунок буде», – учасник благодійного аукціону Сергій.

Усі виручені кошти з аукціону та ярмарку передадуть волонтерам на придбання автомобіля для розвідувальної роти 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

«Спільно разом – і громада, і РАЕС, і освітяни – зібрали більше як 190 тисяч. Ще підносять кошти, тому остаточну суму ми скажемо. Але вже є 192 тисячі гривень, яких вже має бути достатньо для закупівлі автомобіля», – повідомила начальниця управління освіти Олена Корень.

Вараська громада і надалі продовжуватиме допомагати нашим військовим, такий сильний та згуртований народ обов’язково  переможе.