Ніякого креативу. Відтепер усі таблички з назвами вулиць на луцьких будинках повинні бути однаковими – синіми та з білими буквами. Члени Луцького міського виконавчого комітету затвердили Порядок встановлення покажчиків назв проспектів, бульварів, майданів, вулиць, провулків та номерів будівель і споруд. У муніципалітеті кажуть, відтепер усі таблички з назвами вулиць та номерами будинків повинні встановлюватись за єдиним зразком. Старі ж доведеться замінити.

Якщо будинок обслуговує житлово-комунальне підприємство, воно повинно заплатити за нову табличку. Якщо ж ні, викласти кілька гривень з власної кишені доведеться мешканцям.
Таблички з назвами вулиць повинні бути синього кольору, а написи на них – білого. А от покажчики з номерами будинків будуть синіми з червоною смугою. Вказівники робитимуть з композитних листів, букви та цифри друкуватимуть на самоклеючій плівці. На фасадах нових та капітально відремонтованих будинків їх не вішатимуть. Натомість назву вулиці та номер будинку писатимуть просто на стіні.