Ніякого креативу. Відтепер усі таблички з назвами вулиць на луцьких будинках повинні бути однаковими – синіми та з білими буквами. Члени Луцького міського виконавчого комітету затвердили Порядок встановлення покажчиків назв проспектів, бульварів, майданів, вулиць, провулків та номерів будівель і споруд. У муніципалітеті кажуть, відтепер усі таблички з назвами вулиць та номерами будинків повинні встановлюватись за єдиним зразком. Старі ж доведеться замінити.

Якщо будинок обслуговує житлово-комунальне підприємство, воно повинно заплатити за нову табличку. Якщо ж ні, викласти кілька гривень з власної кишені доведеться мешканцям.
Таблички з назвами вулиць повинні бути синього кольору, а написи на них – білого. А от покажчики з номерами будинків будуть синіми з червоною смугою. Вказівники робитимуть з композитних листів, букви та цифри друкуватимуть на самоклеючій плівці. На фасадах нових та капітально відремонтованих будинків їх не вішатимуть. Натомість назву вулиці та номер будинку писатимуть просто на стіні.

 

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.