Депутат Луцькради Павло Данильчук та проректорка з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анна Данильчук завітали у студію 12 каналу. 

У ефірі шоу “Вікенд на 12 каналі” вони розповіли про подорожі та спільні хобі. 

Познайомилися – в інтернеті

Анна та Павло разом вже 5 років, 3 з них – у шлюбі. 

“Ми познайомилися через інтернет: Павло вподобав кілька моїх фотографій. Я невеликий шанувальник віртуальних знайомств, якщо чесно. Але тоді в Україні був дуже складний період, почалася військова агресія на Сході, а Павло якраз був там. Я за ним стежила у соцмережах. Тоді я вирішила, що його треба активніше лайкати”, – пригадує Анна.

“А потім вже були зустрічі, спілкування, прогулянки Луцьком. Поступово ця панянка дуже запала мені в серце”, – продовжує її чоловік. 

ЧИТАТИ  ТАКОЖ: Про роботу на сироварні і захоплення бджолами: розмова з Григорієм Недопадом

Сім’я будується на принципах демократії

На запитання про те, хто в сім’ї головний, Данильчуки запевняють: у них панує демократія.

“Наша сім’я будується на принципах демократії. Є речі, які краще вдаються Павлу, є речі, які краще вдаються  мені. Що мені в ньому особливо подобається – він поважає жінок. Так було з самого початку наших стосунків. В нього немає жодних упереджень. Він позитивно ставиться до моїх якихось кар’єрних амбіцій, підтримує. Багато чому є  сучасним чоловікам в нього повчитися”, – розповіла Анна Данильчук. 

Прогулянки – як відпочинок

Подружжя працює у різних сферах, а от вільний час любить проводити разом. Відпочинок люблять різний, найпростіший варіант – гуляти вулицями рідного Луцька. 

“В мене улюблений вид фізичної активності – це прогулянки. Фахівці з нашого університету кажуть, що ходіння – це теж добре для організму. Я можу пройти 18-20 кілометрів і більше”, – зазначила Анна. 

Поїздки Україною

“Поїздки теж любимо. Перш за все – поїздки Україною. Аня про це завжди пише зі своїм хештегом #українські_прекрасності”, – поділився Павло. 

“Ми подорожуємо Україною і знаходимо багато цих прекрасностей, які більшість людей не помічає. На жаль, в нас люди люблять акцентувати увагу на негативі, а ми хочемо бачити прекрасне, заховане за звичайними пейзажами. Шукаємо це і ділимося. Я пишу про це, щоб більше людей подорожували Україною. Бо в Україні і на півдня можна влаштувати гарний відпочинок. Ми відкриваємо цікавих людей, історії, легенди”, – розповіла Анна. 

 

Данильчуки розповіли, що мають й улюблені місця, серед яких – Карпати. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Коли донька захотіла уваги – я покинула роботу”: розмова з Аллою Надточій. ВІДЕО

“Буває, що приїжджаємо з відпочинку і розуміємо, треба ще відпочити. Але вражень завжди дуже багато. Ми не любимо лінивого відпочинку”, – зазначила Анна Данильчук.

“Ми з Павлом побували в Батурині. Звідти родом моя бабця, тому мені було дуже цікаво. Але зараз я розумію, що це місце, яке повинен відвідати кожен українець. Там багата історія, предковічна боротьба з росіянами. Чимало історій, пов’язаних з життям Івана Мазепи. Там відчуваєш зв’язок поколінь, який нам дуже потрібен зараз”, – продовжила вона.

Спільне хобі – читання

Сім’я Данильчуків разом не лише подорожують: мають ще й спільне хобі – читання. Хоча Павло зізнається, що нині часу на це має значно менше, ніж раніше. 

А от для Анни книги – це не лише хобі, а й ціла мрія.

“Я дуже люблю читати і дуже люблю писати. Жартую часом “Коли виросту (хоч вже виросла), то стану письменницею”. Я завжди собі нотую якісь цікаві речі, витрачаю на це немало часу”, – поділилася вона. 

Про секрет вдалих стосунків

“Головне бути собою, любити, поважати, бути разом”, – такий секрет вдалого шлюбу від Павла Данильчука. 

“Основне – це любов, яка поєднується зі спільними інтересами, однаковим рівнем інтелектуального та духовного розвитку”, – додає його дружина.