На дорогах Нововолинська 2022 року влада має намір зробити поточний ремонт, адже за зимовий період дуже зруйнувалося покриття. Крім того, у планах – і капітальний ремонт деяких шляхів.

Про це у програмі «Позиція» на 12 каналі 17 лютого розповів міський голова Борис Карпус.

«Температура -1 – +1 призвела до того, що дуже сильно зруйнувалося асфальтне покриття. Буквально вчора розпочалися роботи з асфальтування холодним асфальтом, а коли буде відповідна погода, оголосимо тендер на проведення ямкового, поточного ремонту. Будуть складені дефектні акти, а фірма, яка виграє проведення цих робіт, буде їх виконувати», – пояснив мер.

Каже, представники міської ради зараз роблять об’їзд і складають список доріг, які потребують ремонту, однак, запевняє, мешканцям можна письмово звернутися і повідомити, яку вулицю, на їхню думку, потрібно відремонтувати.

Борис Карпус розповів, наскільки імовірно найближчим часом відремонтувати деякі вулиці.

«Проблема з вулицею Бандери така, що вона між двома мікрорайонами. Тобто справа 6-й мікрорайон, якщо їхати до 15-го, зліва – 5-й, а вона знизу, тобто там дуже проблематична ситуація зі стоком води, тому вона постійно потребує латання. Якщо зробити капітальний ремонт, то треба, за нинішніми оцінками, від 70 до 130 млн грн, який у громаді немає», – зауважив міський голова.

Щодо проспекту Перемоги, то пообіцяв цьогоріч «тут зробити набагато серйозніше, ніж просто залатати».

«Вулиця Шахтарська… Вона сполучає промислові підприємства власне з Нововолинськом. Там є комплекс проблем, які ми вирішуємо. Там не було взагалі жодного сполучення, ми оголосили тендер. За четвертим разом зайшли підприємці, щоб здійснювати перевезення. Не було освітлення – ми у минулому році за 335 тисяч гривень здійснили освітлення. Ще необхідно доробити доріжку, тому що багато людей ходить там на роботу. Ми хочемо, щоб вони йшли по комфортній, освітленій доріжці», – заявив Борис Карпус.

У планах – і капітальні ремонти. На три вулиці – Матросова, Кропивницького і Заводську – 2021-го вже зроблена проєктно-кошторисна документація.

«Матросова – це так звана об’їзна за 15-м мікрорайоном. З лівого боку 15-й мікрорайон, справа – Низкиничі. Вулиця Кропивницького сполучає 5-й мікрорайон з «Епіцентром». Вона дозволила б нам розвантажити транспортне сполучення. І третя вулиця – Заводська, там буквально 800 метрів недороблено», – стверджує голова.

За його словами, щодо однієї вулиці, то вже є переможець тендерів, і зовсім скоро оголосять тендери на дві інші вулиці. Загальна вартість капітального ремонту цих трьох шляхів, каже мер, – приблизно 20 мільйонів гривень.

Окрім того, запевнив він, зараз розробляють проєктно-кошторисну документації на капітальний ремонт покриття доріг сполученням «Нововолинськ – Гряди» (це 34 км) і сполученням від траси Р-0305 через Благодатне до Литовезької громади.

«З нашого боку це 2,8 км. Проблема та, що тільки проєктно-кошторисна документація коштує 2,5 мільйона, а вартість робіт – мільйонів 60», – зауважив міський голова.

Нагадаємо, Борис Карпус розповів, який благоустрій проведуть у місті в цьому році.