У Луцьку в квартирі, де в ніч проти 2 листопада 33-річна жінка порізала ножем себе і свою однорічну дитину, знайшли передсмертну записку, текст якої в поліції не оприлюднюють.

Про це повідомляє ІА Волинські Новини із посиланням на власні джерела.

За їхньою інформацією, у записці жінка зізнається, що скоїла це все сама і не знає, що з нею коїться. Вона також попросила прощення й додала, що любить усіх.

Окрім того, як стало відомо, чоловік помічав, що жінка протягом тривалого часу була в пригніченому стані.

Також джерела інформують, що жінка поранила себе на кухні, де її і знайшов чоловік. І лише після цього у кімнаті виявили закривавлену дитину. Про те, що зробила із донькою, встигла розповісти сама мати.

Нагадаємо, надзвичайна подія сталася у ніч проти 2 листопада в квартирі однієї з багатоповерхівок на проспекті Молоді в Луцьку. Зі слів сусідів, чоловік постраждалої з другою донькою спав в іншій кімнаті, але раптом вночі почув стогін. Коли ввійшов до кімнати, то побачив закривавлених дружину та доньку, тож викликав поліцію.

Зі слів генеральної директорки Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства та дитинства Ірини Горавської, до лікарні дитина поступила у вкрай важкому стані, з ножовими пораненнями. Наразі її стан залишається важким.

Старша донька, припускають сусіди, очевидно, нині перебуває в родичів. Бо ж бабусі дітей зараз в місті немає. Батько – поруч із постраждалою дитиною. Дівчинка – у реанімаційному відділені Волинської обласної дитячої лікарні.

Саму ж маму дитини характеризують позитивно: вона дбала про своїх дітей. У службі у справах дітей кажуть, що ця родина на обліку у них не перебувала. Але після того, що сталося, вже потрапила в їхнє поле зору.