Дванадцять хлопців та футбольний тренер, які опинилися у пастці в тайській печері, можуть ще там лишатися декілька місяців. Команду, яка не змогла вийти через повінь, виявили два британських дайвера-рятувальника. Перед тим впродовж двох днів про стан підлітків не було жодної інформації. Наразі надзвичайники борються з підйомом води, аби передати групі провізію. Спеціально навчених лікарів відправлять в найближчі дні, аби ті оглянули дітей.
Печерний комплекс регулярно затоплюється під час дощового сезону. Тому для того, аби вивести туристів раніше, їх треба навчити основним навичкам пірнання. Всі спроби відкачати воду досі не були успішними.
Проте допускають й інший варіант розвитку подій. Експерти стверджують, що підліткам доведеться залишатися в печері ще декілька місяців, якщо чекати поки вода сама відійде. У такому разі, весь цей період їм будуть постійно постачати їжу та допомогу. Наразі в рамках рятувальної операції групи продовжують прочищати гірський схил в надії знайти ще один шлях до печери.