У п’яти чоловіків із Закарпатської області, яких  госпіталізовали до Любешівської центральної районної лікарні, результати аналізів не показали наявність коронавірусу.

Про це  повідомив директор КНП «Любешівська ЦРЛ» Богдан Іванів, – пише  “Нове життя“.

Нагадаємо, чоловіки поверталися із заробітків у Росії і категорично відмовлялися від госпіталізації, писали відмови. Поліції довелося забезпечувати цілодобову охорону, щоб госпіталізовані не втекли.

Наразі ж у інфекційному відділенні   лікарні перебуває житель Любешова, котрий днями повернувся із Польщі. Він самостійно звернувся до лікарів, оскільки має підвищену температуру тіла та біль у горлі. Однак, як зазначив Богдан Іванів, підозри на коронавірус немає.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У ще одного українського нардепа виявили коронавірус

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ НОВИН ПРО КОРОНАВІРУС В УКРАЇНІ

По всій країні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому. Закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок