До Ковеля приїхала делегація із сусідніх Володимира-Волинського та Нововолинська аби поділитися власними напрацюваннями та перейняти досвід. Впродовж дня урядники оглядали основні об’єкти та підприємства у місті залізничників.

Тож чим пишаються ковельчани та що цінного перейняли гості – дивіться у сюжеті 12 каналу.

Міста-сусіди налагоджують співпрацю. Зокрема, до ковельчан приїхали переймати досвід управлінці із Володимира-Волинського та Нововолинська. Кажуть, у них є чимало спільних проблем, тож такі зустрічі будуть ефективними у їх вирішенні. Ініціював таку зустріч народний обранець Ігор Гузь.

“Ковель має 11 міст-партнерів в Європі, а от з українськими містами, тим більше сусідами, які мають схожі і населення, і інфраструктуру, і бюджети – нам спілкуватись не менш цікаво”, – міський голова Ковеля Ігор Чайка.

Почали із комунальної сфери – поїхали на оглядини в “Ковельтепло”. Підприємство одне із наймодернізованіших в області. До того ж, саме в Ковелі тарифи на тепло одні із найнижчих. Гостей здивував навіть той факт, що гаряча вода у багатоповерхівках ковельчан є цілий рік.

Наступна зупинка – стадіон “Локомотив”. Аби відновити і спортивне ядро, і приміщення і облаштувати благоустрій, в об’єкт залучали і державні гроші, і з місцевого бюджету, і допомогу від європейського проєкту. Усі роботи мають звершити до кінця року.

Зацікавило делегацію й те, як місто порається з дорогами.

Наостанок гості завітали у Ковельське медичне територіальне об’єднання. Усі відзначили цікавим підходом, що тут об’єднали первинку і вторинку. Також для делегації провели екскурсію новеньким приймальним відділенням.