У Волинському обласному  лабораторному центрі повідомили, що у луцькому  закладі “George’s Club”, що у розважальному центрі “Промінь”, отруїлися шестеро людей.

Повідомлення про те, що до інфекційної лікарні госпіталізували людей у центрі отримали 19 листопада. Зазначають, що усі вони були відвідувачами “George’s Club”, – пише ВолиньPost.

Завідувач санітарно-карантинним відділом Волинського обласного лабораторного центру Валентина Новачевська розповіла, що це ще не остаточна цифра потерпілих, люди продовжують звертатися.

“Ми повідомили про випадок у відповідні структури, відібрали необхідні проби, у тому числі й у персоналу. Є підозра на сальмонельоз. Закладу ми рекомендували закритися, але вони чомусь цього не зробили”, – зауважила Валентина Новачевська.

У закладі «George’s Club» ж зауважили, що дізналися про ситуацію випадково й вважають, що насправді отруєння не було. Мовляв, ніхто з відвідувачів до них зі скаргами не звертався. Додали, щоправда, що фахівці і справді відібрали проби для аналізів. Але, на переконання адміністратора закладу, це робили лише через те, що змушені реагувати на повідомлення.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.