У Волинському обласному  лабораторному центрі повідомили, що у луцькому  закладі “George’s Club”, що у розважальному центрі “Промінь”, отруїлися шестеро людей.

Повідомлення про те, що до інфекційної лікарні госпіталізували людей у центрі отримали 19 листопада. Зазначають, що усі вони були відвідувачами “George’s Club”, – пише ВолиньPost.

Завідувач санітарно-карантинним відділом Волинського обласного лабораторного центру Валентина Новачевська розповіла, що це ще не остаточна цифра потерпілих, люди продовжують звертатися.

“Ми повідомили про випадок у відповідні структури, відібрали необхідні проби, у тому числі й у персоналу. Є підозра на сальмонельоз. Закладу ми рекомендували закритися, але вони чомусь цього не зробили”, – зауважила Валентина Новачевська.

У закладі «George’s Club» ж зауважили, що дізналися про ситуацію випадково й вважають, що насправді отруєння не було. Мовляв, ніхто з відвідувачів до них зі скаргами не звертався. Додали, щоправда, що фахівці і справді відібрали проби для аналізів. Але, на переконання адміністратора закладу, це робили лише через те, що змушені реагувати на повідомлення.