У Луцьку попрощалися із загиблим бійцем Максимом Єремією. Чоловік пішов на війну добровольцем. А доки лучанин боронив наші землі на передовій – його дружина народила третє маля. Утім, наймолодшого сина чоловіку так і не судилося побачити. Як провели Героя в останню путь – у сюжеті.

Змучена горем мати, дружина та вся родина у сльозах. У луцькому соборі Святої Трійці відспівали Максима Єремію. Чоловік загинув від ворожих куль 20 червня, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Мирна Долина, що на Луганщині.

«Ми в першу чергу молимось за спокій його душі. Всією нашою громадою хочемо підтримати родину – у своїх молитвах, своїх почуттях, своїх емоціях, своїх словах, звичайно, своєю вдячністю, що виховали достойного сина, брата, чоловіка, що виховали справжнього громадянина з любов’ю в серці до своєї Батьківщини», – промовив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Чоловіка призвали на військову службу всередині березня цього року. Максим, кажуть близькі, ні на мить не сумнівався й одразу твердо сказав: «Я захищатиму нашу країну і виборюватиму мирне небо для всіх українців». По життю діляться, завше був оптимістом.

«Пам’ятаю його ще молоденьким хлопцем. Завжди усміхнений, завжди добрий, завжди привітний. Тільки найкращі і найсвітліші спогади про нього… Сумно», – пригадує знайома родини Галина.

Його життя обірвалося на 32-му році. У Героя залишилися мати й батько, дружина та діти.

Найсумніше, розповідають близькі, що свого наймолодшого синочка лучанин так і не побачив.

Максима Єремію в останню путь проводжали всім містом. Поховали його на Алеї Героїв у селі Гаразджа.